Teamuitbreidingvoor
Upgraders

4 minuten

Ons team is onlangs uitgebreid met Anne en Gert-Jan, en daar zijn wij hartstikke blij mee!

Anne is onlangs afgestudeerd aan de opleiding communicatie en heeft van haar stage bij Upgraders een bijbaan kunnen maken. Met haar frisse kennis en enthousiasme is ze nu betrokken bij verschillende communicatietaken binnen ons team.

Gert-Jan is onze nieuwe, getalenteerde  fullstack developer. Hij is niet bang voor technische uitdagingen en bouwt daarom het liefste webshops met uitgebreide functionaliteiten. Gert-Jan: ‘’Elke webshop is uniek, dus mijn werk blijft gevarieerd en nooit eentonig.’’ Hij is geïnteresseerd in AI en ziet kansen voor Upgraders om in te spelen op deze technische ontwikkelingen. Iedere dag past hij AI toe in zijn leven, omdat het veel processen gemakkelijker en sneller maakt.

Met Anne en Gert-Jan zijn we ons team het upgraden! Met meer handen aan boord kunnen we als een razende techie-trein waarde creëren voor onze klanten en die groeiende vraag naar webontwikkeling en communicatiediensten op topsnelheid bijbenen!

Ook net als Anne stage lopen bij Upgraders?

Neem contact op voor een kennismaking.

Medewerker Anne die een checklist gaat afvinken.
a2hs_explain
a2hs_tap
a2hs_then